Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... biroul de credit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

biroul de credit

acun 15 ani an luat un credit,pe care l am achitat partial.am fost trcut ca rau platnic.cum pot sa remediez aceasta situatie?
banca a fost Unicredit tiriac

Intervalul de timp pentru care informaţiile aferente unui credit sunt afişate în Raportul de Credit este de 4 ani de la data ultimei actualizări transmise.

Mai bine faceti o interogare la ei. E gratuita(prima intr-un an).