Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Solutie in dosar civil
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Solutie in dosar civil

Cum pot sa aflu solutia intr-un dosar civil, pana se publica aceasta pe portal instantelor de judecata?

Ma duc la arhiva si intreb ce solutie s-a pronuntat, in timpul programului de lucru al arhivei?

Va multumesc
De obicei publicarea pe portal coincide cu pronuntarea.
Doar 2 zile de intarziere.
Daca scrie ca se amana pronuntarea, nu veti afla nici de la arhiva instantei.
Multumesc
Dacă vreți să aflați mai repede mergeți la arhivă.