Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Este legala insusirea unei identitati?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Este legala insusirea unei identitati?

Este legal ca in cazul unui interviu de angajare ( telefonic ) sa ma dau drept altcineva deoarece el nu cunoaste limba?
Dvs ce credeti ? Cam cum credeti ca e ?
Ce interviu e ala? Angajatorul l-ar angaja daca stie limba, nu va ajutati amicul deloc, va plati drumul degeaba.