avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 337 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Este legala insusirea unei identitati?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Este legala insusirea unei identitati?

Este legal ca in cazul unui interviu de angajare ( telefonic ) sa ma dau drept altcineva deoarece el nu cunoaste limba?
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 07:21, 15 Iunie 2016
Dvs ce credeti ? Cam cum credeti ca e ?
Ce interviu e ala? Angajatorul l-ar angaja daca stie limba, nu va ajutati amicul deloc, va plati drumul degeaba.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

A plecat cineva cu b&b international job services / constanta bikaeraser bikaeraser ieri am fost si eu sunat de aceasta firma, pt programarea unui interviu online ( nr sunt din Ploiesti nu ma pot deplasa pana la Ct pt un interviu ) azi urmeaza ... (vezi toată discuția)
Despre facebook Claudiu Iordache Claudiu Iordache Se poate face ceva in legatura cu un cont aparent fals de facebook, care posteaza de cateva luni si zi de zi, jigniri si cuvinte obscene despre mine si ... (vezi toată discuția)
Ajutor... la subiect, va rog :) denisa_eu denisa_eu Buna ziua, pe data de 24 martie am avut infatisarea pentru divort, in Tg. Mures. Divort simplu, de comun acord, fara nimic de impartit si cu acordul fostului ... (vezi toată discuția)