avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2031 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... suspendare din intiativa angajatorului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

suspendare din intiativa angajatorului

Durata concediului de odihna se diminueaza proportional cu perioada aferenta suspendarii contractului de munca din initiativa angajatorului?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:24, 22 Iunie 2016
Pentru care motiv s-a decis suspendarea ? Dati-ne mai multe detalii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu ce trebuie platit, sau nu? lucian364 lucian364 Buna ziua, Daca am luat cooncediu de 21 zile de odihna, dar 4 luni am fost in somaj tehnic. Lunile de somaj tehnic acopera zilele de concediu, adica in ... (vezi toată discuția)
Co este afectat de concediile medicale? topvion topvion Concediul de odihna anual, poate fi afectat in vreun fel de catre zilele de concediu medical sau a concediilor fara plata? acumulate in perioada acelui ... (vezi toată discuția)
Concediu fara plata danieladdi danieladdi Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu detalii despre acest subiect , ce implica acest concediu fara plata , perioada aceasta va fi pe cartea mea de munca?! sunt ... (vezi toată discuția)