Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... suspendare din intiativa angajatorului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

suspendare din intiativa angajatorului

Durata concediului de odihna se diminueaza proportional cu perioada aferenta suspendarii contractului de munca din initiativa angajatorului?
Pentru care motiv s-a decis suspendarea ? Dati-ne mai multe detalii.