Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Libret de economii cu dobanda și câștiguri in ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Libret de economii cu dobanda și câștiguri in autoturisme

Buna ziua,
Se acorda despagubiripentru aceste librete si in ce conditii? Va multumesc!
In prezent statul acorda despagubiri numai pentru banii depusi integral la CEC (70.000 lei vechi) pentru achizitionarea de autoturisme Dacia.
Pentru CEC-uri cu dobanda si castiguri in autoturisme nu este reglementat nimic.
Gasiti mai multe informatii aici: www.avocatnet.ro/content/for...