Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate CEC
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

CEC

Buza ziua!!!
Am un cec cu dobanda si castig in autoturism din anul 1990,suma depusa 5000 lei mai pot recupera banii?
Se dau despagubiri numai acelora care au depus integral banii (70.000 lei vechi) pentru achizitionarea de autoturisme Dacia.
In prezent pentru livretele cu dobanda si castiguri in autoturisme nu se dau despagubiri.
Sunt ceva informatii, din pacate neconfirmate printr-o legislatie, referitor la aceste livrete.
www.avocatnet.ro/con .