Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Nedepunere bvc 2016 in termen
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Nedepunere bvc 2016 in termen

Buna ziua,

Sunt o Societate de economie sociala, in care asociatul unic este Primaria. Cine intocmeste acest Buget? Eu ca societate? sau Primaria ca asociat unic?
Societatea va intocmi BVC, are personalitate juridică.
Am fost sanctionati cu 4000 pentru nedepunere la 45 de zile de la publicarea in MO
cristiancojo, utilizator