Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Zilele de concediu aferente casatoriei pot fi platite ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Zilele de concediu aferente casatoriei pot fi platite la lichidare ?

Doresc sa intreb daca cele 5 zile de concediu aferente casatoriei pot fi platite la lichidare,sau trebuie sa mi le iau ca sa fie platite ?
Multumesc anticipat pentru raspuns.
Pot fi platite la lichidare ...