Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Documente afisate la o spalatorie auto
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Documente afisate la o spalatorie auto

Buna ziua,
Imi puteti spune ce documente trebuiesc sa fie afisate/puse la vedere intr-o spalatorie auto?

Va multumesc anticipat
Documentele care se afiseaza obligatoriu la locurile de munca/ posturile de lucru sunt cele reglementate prin Legea ssm nr. 319/ 2006 cu modificarile si completarile ulterioare, Legea psi-su nr. 307/ 2006 cu modificarile si completarile ulterioare, Legea mediului, Codul fiscal, etc., respectiv: instructiuni proprii de lucru/ ssm/ psi-su, plan de evacuare, plan de interventie la incendiu, certificatul de inregistrare fiscala, telefoane pentru situatii de urgenta, etc.