Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Facultate la 30 de ani
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Facultate la 30 de ani

Intrebare intrebatoare...daca iau decizia de a studia Dreptul, ce sanse am sa reusesc in acest nou domeniu? Tinand cont ca am 30 de ani, copii... Daca incep la 30 de ani, durata studiilor de 4 ani + ce mai urmeaza....ce sanse reale am ca sa reusesc. Va rog, fiti amabili si sfatuiti-ma. Nu vreau sa visez la cai verzi pe pereti.
Buna ziua,
Aveti toate sansele pe care le are orice persoana care termina facultatea de drept.