Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... redeschidere dosar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

redeschidere dosar

Buna ziua
Cum se poate redeschide un dosar privind litigii cu terenuri daca am pierdut cauza, din cauza falsurilor din primarie care de altfel s-au si dovedit primarul fiind condamnat recent.
Pe calea revizuirii.nDepuneți și hotărârea penala l
Daca condamnarea primarului are legtura de cauzalitate cu procesul dvs.ptr.ca s-au folosit acte declarate false, puteti formula revizuire conf.art.509(1)NCPC.