Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie la limita de varsta
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie la limita de varsta

Buna seara ,ma numesc Maria si am o intrebare in legatura cu mama mea pensionara :data nasterii: 1954,26 septembrie
25 ani si 7 luni in grupa II . La cati ani va iesi la pensie la limita de varsta? va multumesc
Doamna, nu aveti pentru ce sa imi multumiti!
Daca stiu si pot, ofer celor din jur. Astept vesti de la dvs.

:bow:

Consilier juridic,
Gabriela Pintea
Gabriela Pintea a scris:

Doamna, nu aveti pentru ce sa imi multumiti!
Daca stiu si pot, ofer celor din jur. Astept vesti de la dvs.

:bow:

Consilier juridic,
Gabriela Pintea

eu totushi va multumesc....

am sa urmaresc subiectul si cu sigurantza am sa va tin la curent.....NU de alta....dar e bine sa afle si altii ce NU stiu unii angajati ai MEC

just in case !

cu mare simpatie

tied