Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal

Buna ziua,

Trebuie sa completam in revisal cand introducem un salariat nou si campul "Apartid?"

O zi buna!
Nu se completeaza asa ceva, decat in situatia in care persoana nu are cetatenie.