avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 472 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal

Buna ziua,

Trebuie sa completam in revisal cand introducem un salariat nou si campul "Apartid?"

O zi buna!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:26, 14 Iulie 2016
Nu se completeaza asa ceva, decat in situatia in care persoana nu are cetatenie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu medical in cazul transferului de activitate conform l.67/2006 Florin Dragomir Florin Dragomir Buna ziua! Spuneti-mi, va rog, ce se intampla cu salariatii aflati in concediu medical in cazul transferului de afacere, respectand prevederile ... (vezi toată discuția)
Concedii fara salariu in revisal carmen fortiu carmen fortiu concediile fara salariu se completeaza in revisal? ar fioproblema a doua probl. : lucrez pe un progr. de salarii si imi apar tot felul de probleme ca de ... (vezi toată discuția)
Transfer salariat aflat in concediu medical (tbc) dupa divizarea societatii Bubinubi Bubinubi Buna ziua, am un salariat care se afla in concediu medical (TBC). Societatea pe care este angajat s-a divizat in alte doua societati (fara a implica ... (vezi toată discuția)