Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxa auto

Ce demersuri mai pot face pentru recuperarea taxei auto in codditiile actualei legi avand in vedere ca autoturismul e vandut ,nemaiavand actele in original ,doar copiile acestora?Mentionez ca taxa a fost platita in anul 2010 avand adeverinta si chitanta..As dorii cateva informatii detailate.Multumesc!
Este prescrisa! Nu ma puteti recupera taxa! S-a prescris la 1 ianuarie 2016