Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cursuri acreditate ICOES
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cursuri acreditate ICOES

Buna ziua,

intentionez sa urmez anumite cursuri acreditate ICOES ([ link extern ] /).
In ce masura vor fi recunoscute in Romania?
Ma ajuta in cazul in care doresc sa adaug coduri CAEN pentru PFA (de exemplu, event planner)?

Multumesc frumos
Irina_Dorca, utilizator