Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Diploma calificare profesionala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Diploma calificare profesionala

Buna ziua. Doresc sa urmez cursuri neconventionale online la sfarsitul cursurilor urmand sa sustin un examen si daca il trec primesc o diploma de calificare profesionala. Cum pot afla daca Federatia FOC cei care organizeaza si sustin astfel de cursuri sunt acreditati sa le faca si sa emita diplome ? Sunt aceste diplome legale, sunt recunoscute atat in tara cat si in strainatate?
Vă puteți documenta aici:

[ link extern ]
[ link extern ] ]]
[ link extern ] #