Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu de odihna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu de odihna

Buna ziua ! Va rog sa imi spuneti si mie cate zile de C.O am de efectuat ? Precizez ca sunt educatoare si in anul 2013-2014 am lucrat de la 1 septembrie pana la 7 aprilie. In acest interval am efectuat Co 5 zile in luna noiembrie , 9 zile in luna decembrie , 5 zile de concediu medical in martie si 5 zile in febroarie, iar din 7 aprilie am intrat in concediu medical pre si post natal pana la 31 iulie cind am intrat in crestere copil pentru 2 ani.
In 2016 am revenit in activitate la 1 aprilie , am luat co 5 zile in aprilie, cate zile de C.O imi mai raman de efectuat avand in vedere ca eu merg in activitate pina la 1 august.
Va multumesc anticipat si astept raspunsul dumneavoastra!
Cate zile de CO aveti mentionate in c.i.m. ?