Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... incetare cim pe perioada detasarii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

incetare cim pe perioada detasarii

Un salariat este detasat pe o perioada de 1 an (16.06.2016-15.06.2017).In data de 26.07.2016 solicita incetarea cim cu acordul partilor.
Ultima zi de lucru este 29.07.2016.
Care este data incetarii detasarii si cand se transmite in revisal?
Care este data incetare cim si transmitere in revisal?
Multumesc.
Data incetarii detasarii = data incetarii c.i.m. = 29.07.2016 = data transmiterii in REVISAL