avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2007 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu risc maternal
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu risc maternal

Buna ziua. In cazul in care un angajat se afla in concediu medical de risc maternal la cat timp primeste angajatorul banii de concediu inaopoi de la stat? Multumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Cine plateste concediul medical de risc maternal? nicoj2014 nicoj2014 Buna ziua,am si eu o rugaminte daca ma puteti ajuta.sunt gravida in 4 luni si nu ma mai pot duce la servici pentru ca am o sarcina cu risc asa ca am intrat in ... (vezi toată discuția)
Concediul de risc maternal paraschivanamaria paraschivanamaria sunt insarcinata in 15 saptamani; din sapt 9 beneficiez de concediu medical cu spitalizare. cei de la firma la care lucrez mi-au spus ca nu pot angaja pe ... (vezi toată discuția)
Concediu medical bargaoanum bargaoanum am si eu o intrebare perioada de concediu medical sau concediu de risc maternal se ia in considerare ca venit pt calculul indemnizatiei de crestere copil de 2 ... (vezi toată discuția)