Forum Discuţii juridice Executare silită intrebare plata executor
Discuție deschisă în Executare silită

intrebare plata executor

buna ziua,

as dori sa stiu cine il 'angajeaza' (daca pot sa ma exprim asa) pe executorul judecatoresc sa execute un credit de nevoi pers. neachitat?
Executarea silita se face in baza unui titlu executoriu la cererea creditorului. In speta dvs. probabil este vb de o societate de recuperari creante.