Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Insolventa
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Insolventa

Buna ziua, o societate comerciala care nu mai are activitate din 2003, dar nu s-a depus la registrul com. nicio suspendare de activitate sau alt document,al carui administrator ;ocuieste in Singapore a primit o scrisoare de la Cabinet individual de insolventa.
Cuprins: in evidentele Anaf societatea figureaza cu un debit de 3700 ron.
Stiti daca exista vreun acord cu Singapore astfel incat sa i se puna poprire pe cont administratorului?
Pana acum, in 13 ani, nu a venit niciun alt doc care sa anunte ca exista vreun debit purtator de penalitati.
A intalnit cineva un astfel de caz si ce ar fi de facut?
Daca administratorul nu mai locuia la adresa respectiva sau era decedat?
Va multumesc anticipat si weekend placut!
~ Conținut șters la cerere ~