Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensia Spania
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensia Spania

Buna ziua,
Puteti sa-mi spuneti cum se poate proceda pentru acordarea pensiei din Spania pentru perioada lucrata acolo..mama a lucrat 4 ani si 6 luni cu acte ..acum are varsta de 64 ani..si are pensie in Romania pentru limita de varsta
Gasiti aici procedura de obtinere pensie pentru perioada lucrata in tari UE, inclusiv Spania: www.avocatnet.ro/content/art...