Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... reclamatie politie
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

reclamatie politie

Buna ziua,sunt chemat la politie pentru o reclamatie sau o plangere impotriva mea,nu stiu de ce .Intrebarea mea este daca am dreptul sa citesc accea hartie .
La momentul cand va veti prezenta la audiere,politistul responsabil in cercetare,va va comunica toate informatiile necesare