avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 465 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... reclamatie politie
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

reclamatie politie

Buna ziua,sunt chemat la politie pentru o reclamatie sau o plangere impotriva mea,nu stiu de ce .Intrebarea mea este daca am dreptul sa citesc accea hartie .
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 22:02, 9 August 2016
La momentul cand va veti prezenta la audiere,politistul responsabil in cercetare,va va comunica toate informatiile necesare

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Audierea in calitate de martor bozzont bozzont Am fost chemat la politie unde mi s-a spus ca o anumita persoana a depus plangere impotriva unui grup de persoane din firma in care eu lucrez pentru o anumita ... (vezi toată discuția)
Plangere penala raluka28 raluka28 Buna ziua!!! Am depus de curand o plangere penala pt abandon de familie la parchet si as dori sa stiu ce va urma dupa aceasta ? Multumesc anticipat !! (vezi toată discuția)
Dosar penal mariana erbasu mariana erbasu maine am citatie la politie intr-un dosar penal in care am fost reclamata de un vecin ca i-am distrus o boxa audio ce era pusa in fereastra unei magazii la 1m ... (vezi toată discuția)