Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Depunere declaratie 394
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Depunere declaratie 394

începând cu ce luna se depune declaratia 394 formular nou?
Formularul cel nou se depune incepand cu luna octombrie, dar si pt. luna iulie s-a modificat forma declaratiei.