Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... model contract de munca 2h
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

model contract de munca 2h

Buna ziua , urmeaza sa imi deschid o firma de curatenie imobiliara si as dori sa stiu care este salariu minim pe care il pot oferi la un contract de 2h , si daca este posibil sa primesc un model de contract de munca pentru 2h sau de fisa postului pentru persoanele care urmeaza sa le angajez la curatenie. Va multumesc mult !
Din pacate nu mi se deschide acel link ...:-/
Contractul in cauza ar trebui sa fie completat cu : situatiile in care poate inceta , ce se intampla in caz de neexecutare , solutionarea litigiilor dintre parti etc.
cam ca acesta? multumesc mult de ajutor !
[ link extern ]
farcaselmircea, utilizator
Este mult mai bine acesta decat precedentul , dar tot mai trebuie sa adaugati situatiile in care se poate inceta contractul .