Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... cetatenia maghiara
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

cetatenia maghiara

Cum poti obtine cetatenia maghiara in Romania daca ai acte ca ai locuit in Ungaria si ai mama si bunici de etnie maghiara? La ce institutue ar trebui sa ma prezint si ce acte sunt necesare?
Oare nu stie nimeni? Nici moderatorii?
Interesati-va la un consulat maghiar.