Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro ce parere aveti de noul website?
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

ce parere aveti de noul website?

ne intereseaza chiar si criticile. ce nu va place, care sectiuni credeti ca ar trebui imbunatatite, si tot asa. multumesc anticipat !
Admin, administrator
Probabil ca inainte se apelase la prea mult flash.Acum chiar se incarca repede,in comparatie cu alte site-uri.