avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1555 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Restituire bani salariu
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Restituire bani salariu

Buna ziua.

Va rog sa ma ajutati cu o lamurire. Curtea de conturi a fost in control in august 2016 si a stabilit ca sa restitui o suma din salariu calculata gresit pt perioada noiembrie 2015-martie 2016. Pot sa ma folosesc de amnistie?Ma ajuta sau va trebui sa returnez suma ?Multumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Amnistie fiscala LIA VRANCEANU LIA VRANCEANU Buna ziua . Va rog sa ma lamuriti si pe mine , daca se poate , in urmatoarea problema : in anul 2009 am castigat in instanta acordarea unui spor de dispozitiv ... (vezi toată discuția)
Legea amistiei fiscale bugetari monapopoiu monapopoiu Buna seara! In prezent sunt pensionara . In urma unui control al Curtii de Conturi efectuat la spitalul unde am fost angajata s-a stabilit ca in perioada in ... (vezi toată discuția)
Amnistia fiscala bugetari alinaudr alinaudr La calcularea salariului, din eroarea contabilului in lunile februrie, martie si aprilie 2014, mi s au trecut 9 (noua) persoane in intretinere, fapt pt care nu ... (vezi toată discuția)