Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... tanar fermier si fondurile UE
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

tanar fermier si fondurile UE

Buna ziua,

Intr-o perioada tot auzeam pe la televizor diferite discutii cum ca tinerii care se stabilesc in mediul rural si vor sa inceapa o activitate agricola, pot primi fonduri de la UE.

Sincer sa fie m-ar ca interesa acest subiect ptr ca am ceva pamant nelucrat lasat de bunici si as vrea sa ma informez mai mult.

As vrea sa va rog sa-mi spuneti de unde as putea sa incep sa ma informez si in mare la cat e de greu parcursul(birocratic) ce trebuie urmat.
tudoru, utilizator