Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare rezident
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare rezident

Pe ce functie ar putea fi angajat un student care inca nu a dat licenta ? provenit din Facultatea de Inginerie in constructii??
Pe o functie in specialitatea de studiu dar care nu necesita nivel de instruire superior sau orice alta functie care nu are legatura cu specialitatea dar care nu necesita acest nivel de pregatire si care sa corespunda nivelului de pregatiresi competentelor repectivei persoane.
De ex ar putea fi incadrat ca tehnician constructor311203,nivel de intruire mediu sau postliceal
Il puteti incadra si ca Tehnician proiectant in constructii , Sef serviciu in constructii, (COR 1323 - Conducatori de unitati din domeniul constructiilor) etc.