Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... martor proces penal
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

martor proces penal

Sint martor intr-un proces penal citat la curtea de apel in alta localitate :90 km distanta.Pot lipsi de la serviciu si care ar fi baza legala.Imi deconteaza cineva drumul si cheltuielile ocazinate de deplasare?Multumesc pt. intelegere.
~ Conținut șters la cerere ~