Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Calculul beneficiului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Calculul beneficiului

Buna ziua!
Care este modalitatea legala de calcul al beneficiului si daca un salariat angajat in decursul anului respectiv, cand s-a acordat beneficiul, beneficiaza de acesta.

Cu multumiri anticipate pentru eventuale raspunsuri.
~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc pentru raspuns
B-)