Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Contract subinchiriere
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Contract subinchiriere

bna ziua ! ma poate ajuta cineva?...... cum pot redacta un act aditional la cantractul de subanchiriere care si-a transferat printr-un act aditional toate drepturile prevazute in contract altei firme alta, decat cea cu care am incheiat contractul initial multumesc
Incheiati un contract nou cu firma noua.
multumesc de raspuns dar daca inca ma mai puteti ajuta mai adresez o alta intrebare legat de acelasi subiect, contractul de inchiriere initial are niste clauze cum se procedeaza in ce fel pot redacta acest nou contract imi puteti oferi un model? multumesc !
Gasiti chiar aici pe avocatnet. Accesati:
www.avocatnet.ro/content/cau...