Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Achizitii
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Achizitii

Buna ziua,Va rog sa ma ajutati cu un raspuns.S-a renuntat la impunerea procentelor de realizare a achizitiilor prin mijloace electronice de 60%, 80% si 100%?(cf.Legii 20/2016 care modifica Ordonanta 34/2006 dar care s-au abrogat amandoua).In noua Lege a achizitiilor nr.98/2016 nu am gasit nicaieri referire la aceste procente.
Multumesc pentru ajutor.
Toate procedurile se desfasoara prin mijloace electronice, nemai fiind vorba de praguri procentuale.