avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1015 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Viza in UK : Cetatean Ucrainian cu permis de sedere ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Viza in UK : Cetatean Ucrainian cu permis de sedere romanesc

Buna ziua,
Vreau sa stiu daca este posibil pentru sotia mea sa poata obtine viza pe teritoriul UK in Romania (procedurile necesare pentru viza pe teritoriul Romaniei)
Sotia detine un permis de sedere Romanesc
Cel mai recent răspuns: tgeorgescu , utilizator 05:11, 19 Septembrie 2016

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Drept de munca si card de rezidenta chonkar chonkar Buna ziua, am citit multe dintre raspunsurile si intrebarile dvs pe net, am citit si legile de pe Oficiul de imigrari roman, dar nu m-am lamurit. Va rog daca ... (vezi toată discuția)
Viza pentru cetatean indian casatorit cu cetatean roman........ajutor urgent!!!! Joana77 Joana77 Buna Ziua, Ma numesc Ioana....sunt casatorita cu un cetatean indian...sotul meu are permis de sedere.Noi vrem sa plecam in Anglia pentru o perioada,dar nu ... (vezi toată discuția)
Casatoria cu un cetatean non ue carmarial carmarial buna ziua, sunt cetatean roman si doresc sa ma casatoresc cu un cetatean non ue (pakistanez). as vrea sa stiu daca in urma casatoriei va obtine niste drepturi ... (vezi toată discuția)