Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Viza in UK : Cetatean Ucrainian cu permis de sedere ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Viza in UK : Cetatean Ucrainian cu permis de sedere romanesc

Buna ziua,
Vreau sa stiu daca este posibil pentru sotia mea sa poata obtine viza pe teritoriul UK in Romania (procedurile necesare pentru viza pe teritoriul Romaniei)
Sotia detine un permis de sedere Romanesc