avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 275 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... reintoarcere din ccc
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

reintoarcere din ccc

buna ziua, am aflat ca firma la care lucram v-a fuziona cu alte firme. postul meu suspendat pentru perioada ccc este de director general.Doresc daca se mai considera ca am dreptul la cele 6 luni la intoarcere, daca da, dupa intoarcere au dreptul sa in schimbe postul sau salariul? merci

Alte discuții în legătură

Reintoarcere la servici dupa ccc de 2 ani teodoranegrei teodoranegrei buna ziua! o sa va expun situatia mea si va rog sa mi da ti o rezolvare: sunt in CCC de 1 an si 9 luni si in luna mai pe 24 trebuie sa ma intorc la servici. ... (vezi toată discuția)
Reluarea activitate după ccc Claude202o Claude202o Bună ziua , Sunt angajata a unei firme , cu contract pe perioada nedeterminata din anul 2014. Din dorința de a face și alt tip de activitate în cadrul ... (vezi toată discuția)
Pericol de somaj? vioop vioop Sunt in prezent in concediu crestere copil 2 ani . Firma la care am suspendat contractul a fuzionat cu alta . Cand ma intorc la servici exista posibilitatea sa ... (vezi toată discuția)