Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Avize si acorduri necesare ?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Avize si acorduri necesare ?

Buna ziua,
Am o societate SRL activitatea principala ''Comert cu ridicata de piese si accesorii ptr auto - 4531'', ca activitate secundara ''Fabricarea altor piese si accesorii ptr auto si motoare de auto - 2932'' (ptr activitatea secundara din rasfoit forum am inteles ca se completeaza un formular la ORC, sau nu? ).
In afara de Mediu, PSI, Protectia Muncii mai sunt si alte avize, acorduri de obtinut?
Multumesc anticipat.
Veti avea nevoie obligatoriu si de avizul de functionare eliberat de Primaria localitatii in care desfasurati propriuzis activitatea comerciala.