Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Pot face apel?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Pot face apel?

Pot deci sa fac apel?
Am formulat plangerea fara ajutorul unui avocat
Tin sa mentionez ca martoru a lipsit la ultima sedinta unde ar fi trebuit sa fie ascultat.

Tip solutie: Respinge plângerea
Solutia pe scurt: Respinge plângerea contravenţională formulată de petentul ******************** în contradictoriu cu INSPECTORATUL DE PILIŢIE AL JUDEŢULUI GALAŢI, ca neîntemeiată. Menţine dispoziţiile Procesului verbal seria PG******************** din data de 01.02.2016. Numai cu apel în 30 de zile de la comunicare, cerere care se depune la Judecătoria Galaţi. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 07.10.2016.
Document: Hotarâre ******************** 07.10.2016
Aveti dreptul de a declara apel dar daca nu se audiaza martorul e posibil sa pierdeti si in apel.