Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declaratia 220
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declaratia 220

Buna ziua!

Vreau sa inchei un contract de inchiriere si inteleg ca trebuie sa completez declaratia 220, in calitate de coproprietar. Eu sunt si angajata cu carte de munca. In declaratia 220 includ doar veniturile provenite in urma viitoarei chirii sau si pe cele din salariu?

Multumesc anticipat!
Doar pe cele din chirie.