Forum Discuţii juridice Achiziţii publice notificare contract la ANAP?
Discuție deschisă în Achiziţii publice

notificare contract la ANAP?

Buna ziua!Va rog sa ma lamuriti deoarece eu nu gasesc in lege, daca mai este obligatoriu sa transmitem notificare la ANAP in legatura cu contractul incheiat printr-o procedura?In vechea lege trebuia ca in termen de 24 ore(?) de la incheierea contractului sa trasmitem aceasta notificare (pe fosta denumire ANRMAP)?!Va multumesc!
Da . Acordul/ acordurile cadru se trimit