Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... DEMISIE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

DEMISIE

Daca mi-am pus demisia mai pot reveni asupra ei?
Sunt personal contractual .
si daca, merg in continuare la serviciu iar cu toate ca nu a fost de acord cu cererea de retragere a demisiei, nu mai ia nici o masura si totul ramane ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic?
La munca puteti sa mergeti pana la expirarea termenului de preaviz ,dupa acea acest lucru il faceti pe propria dvs raspundere , intrucat raportul de munca va inceta la data expirarii preavizului.