Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Nelamurire indemnizatie crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Nelamurire indemnizatie crestere copil

Buna ziua am o nelamurire in legatura cu calcularea indemnizatiei pe perioada de natalitate. Sotia pe fluturas are urmatoarele: salar tarifar(1675), salar realizat (1599), premii/regularizari (377), venit brut(2069), venit net(1728) si salar net(1450). Dupa care din ele se calculeaza suma concediului si a indemnizatiei? #-o#-o#-o
Din salariul net vi se calculeaza indemnizatia pentru CCC.