Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatie de functionare a unui salon de masaj
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatie de functionare a unui salon de masaj

Ce acte sunt necesare pentru obtinerea unei autorizatii de functionare a unui salon de masaj de relaxare, anticelulitic , reflexoterapie , terapeutic, facial?
Ce dotari minime conform legii sunt necesare?
Care sunt pasii pe care trebuie sa-i urmez?
Va multumesc anticipat
Daca il amenajati corespunzator si obtineti avizul asociatiei de locatari/ vecinilor, plus autorizatie de la primarie, este posibil.
Veti primi si vizita ITM, Agentiei de mediu, pentru verificare declaratii pe care le dati pe propria rsspundere.
Aveti nevoie de autorizatie de la DJSP si de la pompieri.
Nu mai postati in discutii vechi pentru a nu obliga pe cei care comenteaza sa reciteasca tot ceea ce s-a scris anterior.
Deschideti discutie noua, ori de cate ori aveti nelamuriri.