Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... La subsol
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

La subsol

La parterul ambelor scari sunt magazine. Daca ma apuc de schimbat vane de caldura, robineti de apa, trebuie sa-i bag si pe ei la cheltuiala? Ei se alimenteaza cu apa de la tevile noastre.
Multumesc amandorura pentru explicatii. Surprinzator, dar le-am inteles pe ambele, insa mai usoara si pe intelesul tuturor este cea pe metrul patrat.