Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cod CAEN depanator calculatoare
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cod CAEN depanator calculatoare

Buna ziua, imi puteti spune va rog frumos ce cod caen imi trebuie pentru un nou PFA pentru instalare windows, instalare programe software, inlocuire piese calculator si instalare periferice? De asemenea, va rog mult sa imi spuneti ce curs imi trebuie pentru a avea atestat la deschidere PFA?
Multumesc mult
Codul caen 9511 Repararea calculatoarelor si a echipamentelor periferice. Da, va trebuie un act de studii sau de calificare in domeniu pentru a va inregistra ca pfa la registrul comertului cu acest cod caen.
Multumesc pentru raspuns, si totusi ce curs ar fi suficient? Oare cel de operare PC sau trebuie ceva mai complex cu care sa se faca dovada?