avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1800 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Registru unic de control
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Registru unic de control

Buna ziua ,am si eu un SRL infiintat in jud.Ilfov,iar punctul de lucru este in Deva. Pot achizitiona registru unic de de control din Deva si sa merg cu el la finante Deva sal inregistrez. Merge depus si de alta persoana cu procura speciala ?
Din cate stiu eu se achizitioneaza de la sediul companiei si se mentioneaza pe el punctul de lucru.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Registru unic de control Florescu Madalina Florescu Madalina Buna ziua Ma confrunt cu urmatoarea situatie: am infiintat un punct de lucru in jud Olt, unde am mai mult de 5 salariati si am inregistrat la finantele ... (vezi toată discuția)
Registru unic de control in gradinite beatrice3108 beatrice3108 Va rog sa-mi spuneti daca o gradinita de stat ,gradinita cu program prelungit,trebuie sa aiba in unitate registru unic de control si daca da,de unde se ... (vezi toată discuția)
Ce obligatii ii revin titularului de pfa? hdm hdm - Dupa inregistrarea la Registrul Comertului a unui P.F.A., ce obligatii mai revin titularului? (vezi toată discuția)