avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 857 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Numere rosii expirate
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Numere rosii expirate

Am primit de la parchet solutionarea sa fac 40 de zile neremunerate la primarie si 92 lei cheltuieli judecata. De permis nu scrie nimic. Ma informeaza rutiera sau? Cand pot recupera permisul, dupa ce fac acele zile sau?

Alte discuții în legătură

Permis retinut mireltrifu mireltrifu Buna ziua. Va rog frumos daca poate sa-mi spuna cineva ceva in legatura cu acest lucru. Acum 2 luni jumatate am fost oprit de pol din Alexandria ( nu rutiera) ... (vezi toată discuția)
Anulare permis pentru parasirea locului accidentului Alinflorin21 Alinflorin21 Buna ziua, in anul 2014 pe 1 iunie in jurul orei 04 am avut un accident cu un taximetrist care nu a acordat prioritate si am intrat in el , eu consumasem ... (vezi toată discuția)
S.u.p. : cum recuperez permisul suspendat? ContSters40598 ContSters40598 Intrun dosar penal, avand ca obiect sav. infractiunii de \"conducere pe drumurile publice a unui autovehicul...\"art. 86 al.2 din OUG 195/2002, s-a dispus prin ... (vezi toată discuția)