Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... OUG 38-39/2016 -deseuri
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

OUG 38-39/2016 -deseuri

Caut firma din domeniul deseurilor, in legatura cu cele două acte normative, OUG nr. 38 şi OUG nr. 39, acte normative de modificare a Legii nr. 249/ 2015 privind modalitatea de gestionare a ambalajelor şi a deşeurilor de ambalaje şi a OUG nr. 196/ 2005 privind Fondul pentru Mediu - cu care prin contract,sa ne intocmeasca toate documentele/rapoartele necesare .
Va rog sa ma ajutati daca cunoasteti pe cineva...Multumesc!
Andrea
Putem discuta