Forum Discuţii juridice Executare silită executare
Discuție deschisă în Executare silită

executare

Buna. Sunt in executare silita si mai am.....................

Intrebarea e- daca iau in concesiune teren de casa de la primaria de unde locuiesc si am adresa in buletin si construiesc o casa de locuit pe acel teren,poate veni banca sa imi ia casa, din moment ce terenul pe care e acea acsa il concesionez?
Multumesc!
Da, casa o vor executa silit.