avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 505 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită executare
Discuție deschisă în Executare silită

executare

Buna. Sunt in executare silita si mai am.....................

Intrebarea e- daca iau in concesiune teren de casa de la primaria de unde locuiesc si am adresa in buletin si construiesc o casa de locuit pe acel teren,poate veni banca sa imi ia casa, din moment ce terenul pe care e acea acsa il concesionez?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: IMicro Bucuresti , Consilier juridic 08:32, 16 Noiembrie 2016
Da, casa o vor executa silit.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executare casa pe teren concesionat primarie stanciumihai079@yahoo.com stanciumihai079@yahoo.com Buna seara! Banca sau firmele de recuperare imi pot executa silit o casa construita pe teren concesionat de la primarie pe 49 ani? Mentionez ca am poprire pe ... (vezi toată discuția)
Curiozitate - poate fi executat un teren concesionat? ionutqwe ionutqwe va rog, daca se poate un raspuns; -poate sa mi ia banca,recuperatorii,un teren concesionat de la primarie,pe persoana fizica \\"care este\\",pentru un credit ... (vezi toată discuția)
Probleme banca ghiorghiu ghiorghiu am un credit la pireus bank de nevoi personale fara garantii mi sa marit rata lunara de la 410ron la 870ron sotul nu mai are servici si am ramas in urma cu ... (vezi toată discuția)