Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general dilema
Discuție deschisă în Contabilitate în general

dilema

impozitul pe profit si tva stabilit suplimentar in cadrul unui control fiscal ,cum se inregistreaza in contabilitate,care sunt notele contabile,#-o
laur67 a scris:

impozitul pe profit si tva stabilit suplimentar in cadrul unui control fiscal ,cum se inregistreaza in contabilitate,care sunt notele contabile,#-o

aferente anului in curs:
691 = 441
635=4423
aferente anilor precedenti:
117 =441
117=4423